GECE HAYATİ

kuzey Kıbrıs turizmin cenneti olarak nitelendirilir. Bu ünvanı almak o kadar da kolay olmamıştır. Kuzey Kıbrıs?ın turizm cenneti olmasının başlıca nedenleri:

LÜKS OTELLER

Kuzey Kıbrıs otel turizmi olarak dünya genelinde adı bilinen ülkeler arasındadır. Kuzey Kıbrıs’da

  • BALAYI TATİLİ
  • AİLE İLE TATİL
  • DENİZ , PLAJ VE HAVUZ AKTİVİTELERİ
  • VE DAHA ÇOK ÇEŞİTLER

CASİNOLAR

Kuzey Kıbrıs’ın en önemli turizm kolu cosinolardır. Kuzey Kıbrıs cosino hizmeti konusunda rakip ülkeleri tek tek geride bırakarak zirve ülke konumuna yerleşmiştir.

KIBRIS GECE HAYATI

Kuzey Kıbrıs’ın dillere destan gece hayatı olduğunu her Kuzey Kıbrıs’ı ziyaret eden arkadaşlarınızdan dinlemişsiniz. kısa süreli tatil günleri yaşamış insanlar bile askerlik anısı gibi anlata anlata bitiremebz.

Gece Hayatı Rehberiniz Olarak Bizi Tercih Ettiğinizde Bir Çok Ayrıcalıktan Faydalanma İmkanına Sahip Olacaksınız

Gece hayatının Kuzey kıbrıs’taki en ünlü rehberi Yamaç beydir.

Yamaç bey kimdir?

Yamaç bey kıbrıs’a gece kulüplerini kazandıran isimdir. Kıbrıs’ta ilk gece kulübü sahibidir. Yılların verdiği tecrübe ile işleri şeffaflıkla geliştirerek Kuzey Kıbrıs’ın her köşesinde ve her ilçesinde ilk gece kulüplerini hizmete sokarak siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunmuştur.

Kuzey Kıbrıs’a gelip de bizimle gece hayatının tadına bakmadan gitmek benzinsiz arabaya binmeye benzer. Biz iddalıyız bu alemdeki tek isim ve marka işletme Yamaç bey ve Florida Night Clup

Open chat
nasıl yardımcı olabilirim
merhaba
nasıl yardımcı olabilirim